CURRICULUM VITAE

Naam: Godfried Philip Huffnagel
Roepnaam: Frits
Geboortedatum: 15 juli 1968
Geboorteplaats: Leiden
Nationaliteit: Nederlandse
Adres: Churchill-laan 238-III 1078 EX Amsterdam
Telefoon: 06 50 27 43 57

Eigenaar van Frits Huffnagel, Citymarketing & Communicatie
Voorzitter VAN Kansspelen, branche-organisatie
Presentator talkshow FRITS! op de regionale zenders Omroep West en NH
Bestuurslid Stichting Telecom- en Internetgebruikers (sTN)

 Vorig werk

  • september 2011 – september 2014 Voorzitter FOCWA autoschadeherstel
  • maart 2010 – mei 2011 Gemeenteraadslid Den Haag voor de VVD (parttime)
         Woordvoerder Financiën, Openbare Orde en Veiligheid en Stadsbeheer
  • april 2006 – mei 2010 Wethouder Gemeente Den Haag
         Citymarketing, Internationale Zaken, ICT, Organisatie en Binnenstad en Stadsdeelwethouder Loosduinen
  • november 2005 – april 2006 Managing Consultant Communicatie bij Berenschot te Utrecht
         specialist op het terrein van positionering en citymarketing o.a. voor de gemeente Leiden het rapport ‘De ontdekking van Leiden’ geschreven samen met Carolien Gehrels
  • januari 2004 – mei 2005 Wethouder Gemeente Amsterdam
         Financiën, Economische Zaken, ICT en de Luchthaven o.a. verantwoordelijk voor de introductie van de campagne ‘I amsterdam’ en de invoering van 14020
  • april 1998 – januari 2004 Gemeenteraadslid Amsterdam voor de VVD (parttime)
         Woordvoerder Economische Zaken en Verkeer, Vervoer en Infrastructuur (1998 – 2002) en Fractievoorzitter (2002 – 2004)
  • Maart 2002 – januari 2004 Voorlichter en speechschrijver voor burgemeester Luigi van Leeuwen van de gemeente Zoetermeer (parttime)
  • juli 1997 – januari 2004 Programma-manager bij De Baak Management Centrum VNO-NCW te Noordwijk (parttime)
         Verantwoordelijk voor de trainingen ‘Ondernemer en Publiciteit’ en ‘Lobby: zakendoen op de politieke markt’
  • februari 1995 – juni 1997 Secretaris Jong Management VNO-NCW te Den Haag

 

Militaire Dienst

november 1993 – oktober 1994 Reserve-officier der Koninklijke Marine te Den Helder, Rotterdam en Breda als docent Fundamentele Voorlichting

 

Opleidingen

Politicologie aan de Vrije Universiteit te Amsterdam
Specialisatie: Politieke Communicatie en Informatie
voltooid in 1993

Middelbare school
HAVO en VWO aan het Dr W.A. Visser ’t Hooft Lyceum te Leiden
Nederlands, Engels, Wiskunde A, Geschiedenis, Aardrijkskunde (VWO), Economie I en II – voltooid in 1987

 

Nevenactiviteiten door de jaren heen

  • Voorzitter van de Stichting Amsterdam Gay Pride
  • Voorzitter van de R.G. Ruijsstichting, organisatie van o.a. het Bevrijdingsfestival in Den Haag
  • Voorzitter van de clubs van 100 in Den Haag en Amsterdam
  • Bijzonder ambtenaar van de burgerlijke stand (BABS)
  • Columnist HP/DeTijd onder de titel: Stuurman aan wal
  • Voorzitter Den Haag Marketing Promotie Prijzen (2006 – 2010)
  • Lid van het comité van aanbeveling Roze Zaterdag 2009 en The Hague Pride (2010)
  • Vice-voorzitter van het bestuur van Holland Art Cities (HAC)
  • Ambassadeur Save the Children
  • Ambassadeur van de Stichting Blijf Vrouw
  • Ambassadeur van Het Rode Kruis Gala in Den Haag

 

Overige activiteiten in de afgelopen jaren

  • Comité van Aanbeveling van de Stichting Vrienden van het Juliana Kinderziekenhuis
  • Jurylid van de Hein Roethof Prijs (2010 en 2011), voor projecten die bijdragen aan het voorkomen van criminaliteit of het bevorderen van sociale veiligheid
  • Voorzitter van de Nationale Citymarketing Trofee (2011)
  • Oud-voorzitter Reünistenbestuur studentenvereniging L.A.N.X
  • Lid van het Comité van Aanbeveling van de stichting Trainers voor Nakuru
  • Ambassadeur van het Genevergenootschap
  • Campagneleider lijsttrekkersverkiezing Mark Rutte (2006)
  • Lid campagneteam voor de Tweede Kamerverkiezingen voor Gerrit Zalm (2003)
  • Lid van de Kerkenraad van de Westerkerk in Amsterdam
  • Presentator en organisator Politiek Café Libertijn
  • Panellid in het discussieprogramma ‘Het Lagerhuis’ van de VARA
  • Redacteur van Veronica Nieuwsradio
  • Interviewer en redactiemedewerker van Club Veronica Trend, jongerenprogramma op de radio
  • Vice-voorzitter Benedicus de Spinoza Stichting
  • Lid van verdienste van het Studentencorps aan de Vrije Universiteit/Lanx
  • Leiding Vlieland-zomerkampen voor kinderen in de leefdtijd 8, 9 en 10 jaar
  • Oprichter en eerste voorzitter van het leerlingenparlement en lid van de Medezeggenschapsraad op het Visser ’t Hooft Lyceum te Leiden
  • Toneel en cabaret